.Who Are We?


.Who Are We?

We are communication and advertising experts building brands that everyone loves and prefers.


.What We Do?


.What We Do?

We plan the tools and channels of "Strategic Communication" and "Creative Advertising" in a "holistic" way; blend the “good idea” with the design. Thus, we deliver the right content and design to the right target audience; build your brand; increase awareness, reliability and commercial success.

 • Corporate Communication and Advertising Strategy

  Markanızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak Kurumsal İletişim ve Reklam Stratejisi hazırlanır.

  Geleneksel ve dijital mecralardaki iletişim ve reklam ihtiyaçları belirlenir; içerikler hazırlanır ve tasarım aşaması yönetilir.

 • Content Creation

  Web sitesi, dergi, blog, sosyal medya içeriği, makale, haber, fotoğraf, video, tanıtım filmi vb yazı,ses, görüntü, grafik ve infografik ile zenginleştirilmiş bir içerik pazarlama stratejisine sahipseniz,hedef kitlenizle sürekli iletişim kurabilir, etkileşimi arttırabilir, onları sadık müşteriler haline getirebilirsiniz.

  Geleneksel iletişim ve reklam araçlarına ek olarak kullanılan bu yeni nesil pazarlama tekniğindeki dijital araçlar sayesinde erişim, etkileşim, marka bilinirliği ve güvenilirlik katlanarak artar.

 • Creative Design

  Markanızın pazarlama, satış, reklam ve iletişim stratejilerine uygun fikir bulunur; her türlü basılı ve/veya dijital araçlar geliştirilip tasarımları yapılır.

 • Media Relations

  Markanızın imajı ve hizmetleriyle ilgili haber ve ilgili görseller hazırlanıp medya kurumlarına iletilir.Medya ve kurum arasındaki diyalog kurumsal iletişim stratejisine uygun şekilde yürütülür.

 • Social Media

  Sosyal mecralar için metin ve görsel içerikler hazırlanıp paylaşılır.

  Sosyal medya reklamları için hedef kitle tespiti ve erişim verileri sunulur.

 • Project Development

  Kurumsal imajın sağlamlaştırılmasına yönelik Sosyal Sorumluluk, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Etkinlik,Kurumsal Yayın vb projeler geliştirilir.


.Where Are We?


.Where Are We?

Yavuz Sultan Selim Mah.
Mevlana Cad.
Körfezkent 1. Etap A5 6/28
41780 Körfez Kocaeli
T: 0262 319 24 10
[email protected]


.When?


.When?

Thanks to our flexible structure, our full time and part time team is structured to respond to your demands.